ساک دستی برگ سبز

منو

چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی (برای سفارش ساک دستی کاغذی با ما تماس بگیرید.)

یکی از مراحل ساخت ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، مرحله ی چاپ است. مرحله ی چاپ بعد از اتمام مرحله ی طراحی آغاز میگردد. برای چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی از چاپ افست استفاده می شود . این نوع چاپ خود دارای ۲ مرحله مختلف است تا محصول نهایی چاپ شود. در ادامه به مراحل مختل چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی اشاره می کنیم:

تبدیل فایل به زینک

بعد از مرحله ی طراحی، فایلهای طراحی شده در قالب اندازه های مشخص دستگاه های چاپ افست چیده میشوند. فایلهای چیده شده به همراه علامتهای برش، رجیسترها و … فایل نهایی جهت چاپ ساک دستی کاغذی را بوجود می آورند. اندازه های رایج در درتگاه های چاپ افست، ۳۵*۵۰، ۵۰*۷۰، ۱۰۰*۷۰ و … است.

هر یک از این اندازه ها زینک مناسب خود را دارند و در کاغذی که برای چاپ در دستگاه قرار میگیرد نیز باید این محدودیت ها را در نظر گرفت. فایل نهایی در لیتوگرافی و از طریق دستگاه پلیت ستر به زینک تبدیل می شود. زینک یک ورقه ی آلومینیومی است که طرح نهایی با ماده ی خاصی بر روی آن نقش بسته است. چون منطق چاپ افست بر پایه ی چهار رنگ اصلی (آبی، قرمز، زرد، مشکی) است، طرح نهایی هم باید به این چهار رنگ تجزیه شود. پس حداکثر برای یک طرح جهت چاپ ساک دستی کاغذی چهار زینک آماده می شود.

چاپ

مرحله ی بعد از آماده کردن زینک در فرایند چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی مرحله ی چاپ است. زینک های آماده شده در مرحله ی قبل،  هر کدام به برج رنگ مناسب در دستگاه چاپ وصل می شوند. رنگ و آب بوسیله ی اوپراتور وارد برج ها می شود و دستگاه چاپ کاغذ ها را تک تک وارد برج ها می کند و رنگها یکی پس از دیگری بر روی کاغذ می نشینند که نهایتا طرح کامل را به ما میدهند . بعد از اتمام چاپ، مراحل پس از چاپ بر روی کاغذ ها انجام می شود که مربوط به فرایند ساخت ساک دستی کاغذی است تا نهایتا ساک دستی کاغذی آماده شود.

نمونه هایی از ساک دستی های کاغذی چاپ شده در این مرکز

دیدگاه ها