ساک دستی برگ سبز

منو

نکاتی درباره ی طراحی ساک دستی تبلیغاتی

نکاتی درباره ی طراحی ساک دستی تبلیغاتیساک دستی برزنتی

آیا به مسائل جزئی در کسب و کارتان فکر می کنید. کار ساده ای نیست، شما مجبور می شوید در عین حال به موارد زیادی فکر کنید. ولی هر ارتباطی که شما با مشتریان برقرار می کنید به حساب می آید و مهم است. ساک دستی تبلیغاتی معمولا یک فرصت مناسب برای ایجاد ارتباط با مشتری است که اغلب دست کم گرفته می شود. اگر شما تا به حال به این محصول تبلیغاتی فکر نکرده اید، در حا
ل از دست دادن موقعیت های بسیار خوبی هستید. در ادامه به نکاتی درباره ی طراحی ساک دستی تبلیغاتی اشاره می کنیم.

۱ . ارزش واقعیه محصولتان را انتقال بدهید

شما همیشه می خواهید در طراحی ساک دستی تبلیغاتی به مشتتریانتان نشان دهید چه سودی برای آنها وجود دارد. این می تواند به سادگی نوشتن یک متن بسیار بزرگ و واضح در طراحی محصولتان باشد یا خود طرح این موضوع را انتقال بدهد. مورد دوم به کمی خلاقیت نیاز دارد و انجام این نوع طراحی سخت تر است. الهام گرفتن از طرح های دیگران می تواند در این نوع طراحی ها به ما کمک کند.

ساک دستی کاغذی با طرح دمبل

۲ . بزرگ و واضح طراحی کنید

طراحی ساک دستی تبلیغاتی باید بگونه ای انجام شود که وقتی فردی ساک دستی تبلیغاتی را از دور و برای مدت زمان کوتاه می بیند باز هم تمام پیغامی که میخواهیم انتقال بدهیم را در یافت کند. در عین حال نباید در طراحی، نکات مهم و برجسته فقط اسم و لوگوی شرکت باشد. باید بیشتر روی مسائلی که برای مشتریان مهم است و به آنها سود می رساند تمرکز کرد.

۳ . رفتار رقبا در طراحی را تکرار نکنید

یکی از مسائلی که در کسب و کار ها وجود دارد این است که صاحبان این کسب و کار ها دقیقا همان کاری را انجام می دهند که رقبایشان انجام می دهند. این مسئله در بحث طراحی ساک دستی تبلیغاتی نیز وجود دارد. در مورد طراحی ها باید به این مورد دقت کنید که موضوع اصلی چیست و سعی کنیم طرحی متفاوت در این مورد طراحی کنیم.

 

دیدگاه ها