ساک دستی برگ سبز

منو

طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی کرافت

طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی کرافت (برای سفارش ساک دستی کرافت با ما تماس بگیرید)

ساک دستی تبلیغاتی کرافت از دسته ی ساک دستی کاغذی است و طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی کرافت را میتوان در قالب اجرایی ساک دستی های تبلیغاتی کاغذی دسته بندی کرد اما به دلیل نوع خاص کاغذ این محصول و تفاوت ظاهری که با دیگر انواع کاغذی دارد باعث شده این فکر به وجود بیاید که محصولی متفاوت است.

جنس کاغذ کرافت

کرافت نوع خاصی از انواع متعدد کاغذ است و مانند همه ی انواع کاغذ در ابعاد گوناگون مانند ۱۰۰*۷۰ و ۶۰*۹۰ و … و گرماژ مختلف مانند ۱۳۵، ۲۰۰ و… تولید و ارائه می شود. با توجه به نظر و طرح مشتری و کاربرد و نوع استفاده از ساک دستی کرافت گرماژ محصول انتخاب می شود. انتخاب سایز کاغذ کرافت مربوط به امور فنی و ابعاد ساک دستی مربوط می شود و به طور مستقیم توسط مشتری انتخاب نمی شود.

چاپ ساک دستی کرافت

همانطور که در بالا اشاره شد جنس کرافت نوعی کاغذ است بنابر این جهت چاپ آن نیز مانند دیگر انواع ساک دستی کاغذی از دستگاه های چاپ افست استفاده می شود. چاپ افست قابلیت چاپ با کیفیت ۲۸۰۰dpi را دارد که بسیار بالا است و چون این نوع چاپ از چهار رنگ اصلی (آبی، قرمز، زرد، مشکی) استفاده می کند قابلیت چاپ تمامی رنگ های موجود در طبیعت را دارد. به دلیل نوع خاص چاپ افست امکان چاپ طرح های پیچیده نیز ممکن است که در مرحله ی طراحی اهمیت بالایی دارد. اما این نکته را باید در چاپ کرافت در نظر داشت که این کاغذ دارای رنگ میباشد و چاپ آن مانند اجناسی که رنگ سفید دارند نخواهد بود به همین دلیل معمولا برای کرافت از طرحهایی با یک رنگ یا دو رنگ استفاده میشود هرچند در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

ساخت ساک دستی کرافت

یکی از مهمترین موضوعات در هر نوع ساک دستی و به طور خاص ساک دستی کرافت استحکام محصول است. دلیل مهم بودن استحکام در ساک دستی موارد استفاده ی آن است که برای حمل اجناس مختلف از آن استفاده می شود. فرآیند ساخت ساک دستی کرافت نقش بسیار مهمی در استحکام این محصول تبلیغاتی دارد. استفاده از نوع چسب مناسب و بکار گیری دقت و حوصله از مسائل مهم در فرایند ساخت ساک دستی کرافت هستند که در نهایت موجب کیفیت و استحکام محصول می شوند.

(برای سفارش ساک دستی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید)

(برای مشاهده لیست قیمت و سایزهای کلیک کنید)

نمونه ساک دستی های تبلیغاتی کرافت

 

 

 

 

دسته :  زمینه های کاری, طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی کرافت

دیدگاه ها