ساک دستی برگ سبز

منو

 

طراحی ساک دستی تبلیغاتی

طراحی ساک دستی تبلیغاتی یکی از مراحل اصلی تولید این محصول است و طراحی محصولات به صورت کامپیوتری یک عضو جدا نشدنی از روند چاپ در دنیای امروز میباشد.

طراحی با در نظر گرفتن این موضوع که محصولی که در حال طرحی آن هستیم قرار است در ادامه فرایند چاپ را طی کند موضوعی فراتر از موضوع عمومی طراحی میباشد زیرا در طراحی به منظور چاپ باید نکاتی را در نظر گرفت تا محصول نهایی تولید شده محصولی مطلوب باشد. رعایت نکاتی که در این روند طراحی در نظر گرفته میشود منجر به این موضوع میشود که خطاهای دستگاه ها و روند های موجود در روند تولید محصول برطرف شده و محصول نهایی محصولی با کیفیت و مورد پسند باشد.

طراحی انواع ساک دستی های تبلیغاتی یکی دیگر از خدماتی است که این مرکز به مشتریان خود ارائه میدهد.

طراحی ساک دستی تبلیغاتی کاغذیساک دستی تبلیغاتی شرکت ASPE ، ساک دستی با طرح خلاقانه ، طراحی ساک دستی تبلیغاتی

چاپی که در تولید ساک دستی تبلیغاتی کاغذی کاربرد دارد چاپ افست میباشد. این نوع چاپ توانایی چاپ تمامی رنگها را دارا میباشد و به راحتی این امکان را محیا میکند که طراح هر المانی از جمله عکس محصول و … را طرح خود استفاده کند. با توجه به این نکته طرح هایی که در تولید ساک دستی تبلیغاتی کاغذی استفاده میشود دارای تنوع بیشتری بوده و میتوان مفاهیم مختلفی را در طراحی این نوع از ساک دستی مشتری منتقل کرد.

طراحی ساک دستی کاغذی نیز جزئی از خدماتی است که در زمینه طراحی در این مرکز ارائه میشود.

(برای سفارش ساک دستی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید)

(برای مشاهده لیست قیمت و سایزهای کلیک کنید)

 

طراحی ساک دستی تبلیغاتی از جنس کرافتطراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی کرافت ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی ، طراحی ساک دستی کرافت، طراحی ساک دستی تبلیغاتی ، طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی از جنس کرافت نیز یک مدل از ساک دستی های تبلیغاتی کاغذی محسوب میشود اما به خاطر خاص بودن این مدل از کاغذ معمولا آن را در یک دسته جداگانه دسته بندی میکنند. یک نکته مهم در طراحی ساک دستی تبلیغاتی کرافت این مورد است که به خاطر رنگ تیره این نوع کاغذ تمامی رنگهایی که بر روی این مدل از ساک دستی ها چاپ شود تیره تر از همان رنگها در زمان چاپ بر روی جنس های معمولی با زمینه سفید میباشد.

طراحی ساک دستی کرافت با توجه به نکته ای که بیان شد نیاز به تجربه کافی در این زمینه دارد که این خدمت هم در این مرکز به مشتریان ارائه میشود.

(برای سفارش ساک دستی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید)

(برای مشاهده لیست قیمت و سایزهای کلیک کنید)

 

طراحی ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، طراحی ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی برزنتی به خاطر جنس و روند تولید که در ایران دارد با استفاده از چاپ سیلک چاپ میشود. این چاپ در مقایسه با چاپ افست دارای محدودیت هایی میباشد و این محدودیت ها حتما باید در زمان طراحی محصول نهایی در نظر گرفته شود تا محصولی که تولید میشود مورد پسند و کاربردی باشد. در طراحی این نوع ساک دستی تبلیغاتی اندازه و میزان جزئیاتی که در طرح استفاده میشود دارای اهمیت بوده و باید با در نظر گرفتن محدودیت های چاپ سیلک و همچنین روندی که در تولید با آن مواجه هستیم از المانهای مختلف در طراحی استفاده کرد به همین علت طراحی این نوع محصول نیز نیاز به تجربه در زمینه تولید این نوع ساک دستی دارد.

طراحی ساک دستی تبلیغاتی برزنتی نیز بخشی از خدماتی است که این مرکز در زمینه طراحی ساک دستی های تبلیغاتی آن را به مشتریان خود ارائه میدهد.

(برای سفارش ساک دستی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید)

(برای مشاهده لیست قیمت و سایزهای کلیک کنید)

 

ساخت ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای ، تولید ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای ، ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای ، چاپ ساک دستی پارچه ای ، طراحی ساک دستی پارچه ای ، طراحی ساک دستی تبلیغاتی

طراحی ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

نوع چاپ ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای مشابه با چاپ ساک دستی برزنتی میباشد. اما روند تولید و همچنین رنگ های جنس موجود برای این محصول متفاوت از ساک دستی برزنتی مباشد. این موضوع باعث میشود طراحی این دو محصول با وجود برخی مشابهت ها در بعضی موارد قدری با هم متفاوت باشد که میبایست از تفاوت ها را در روند کار در نظر گرفت.

طراحی ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای یکی دیگر از خدماتی است که این مرکز در زمینه طراحی به مشتریان خود ارائه میدهد.

(برای سفارش ساک دستی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید)

(برای مشاهده لیست قیمت و سایزهای کلیک کنید)

دسته :  زمینه های کاری, طراحی ساک دستی تبلیغاتی

دیدگاه ها