ساک دستی برگ سبز

منو

ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

ساک دستی کاغذی (برای سفارش ساک دستی کاغذی با ما تماس بگیرید.)

ساک دستی تبلیغاتی کاغذی مانند دیگر انواع ساک دستی تبلیغاتی ابزار بسیار موثری در تبلیغات و برند سازی است و امروزه از این دسته هدایای تبلیغاتی بسیار استفاده می شود. از این محصول برای بسته بندی اجناس در فروشگاه ها، دادن هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها و جلسات کاری شرکت ها استفاده می شود.

طراحی ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

مرحله ی اول در ساخت ساک دستی تبلیغاتی کاغذی طراحی است. طراح با نظر مشتری و با توجه به نیاز او طراحی مناسب را، که قرار است در مرحله چاپ، بر روی جنس ساک دستی چاپ شود، انجام می دهد. مرحله ی طراحی که یکی از مهمترین مراحل فرایند تولید ساک دستی تبلیغاتی است معمولا دست کم گرفته می شود.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

برای چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی از چاپ افست استفاده می شود که کیفیت و دقت بسیار بالایی دارد و امکان چاپ طراحی های پیچیده ی چند رنگ و یا عکس ها را فراهم می کند.

جنس و نوع ساک دستی تبلیغاتی

برای ساخت ساک دستی کاغذی از اجناس مختلفی استفاده می شود که نمونه هایی از آنها عبارتند از گلاسه، پشت طوسی و … . در بعضی از مواقع و با توجه به خواست و نیاز مشتری و با توجه به طراحی انجام شده بر روی این محصول تبلیغاتی انواع سلفون(مات، براق، مخملی و …) کشیده می شود و یا کاغذ ساک دستی با طرح های متفاوت انباس می خورد و شکل بافت به خود می گیرد.

ساخت ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

استحکام ساک دستی تبلیغاتی کاغذی از مهمترین مسائل در این محصول است. اگر از بهترین اجناس برای ساخت ساک دستی استفاده شود و در پروسه های چاپ و بعد از چاپ نیز نهایت دقت به کار گرفته شود ولی محصول از استحکام بالایی برخوردار نباشد عملا این محصول بی ارزش است. از این رو این مجموعه در تمام مراحل ساخت نهایت دقت را به کار می گیرد و از مرغوب ترین انواع چسب برای چسباندن ساک دستی استفاده می کند تا این محصول تبلیغ موثری برای مشتری باشد.

دیدگاهی که در برخی از مشتریان بوجود آمده این است که این مدل از ساک دستی به خاطر جنسش نسبت به دیگر انواع ساک دستی مانند ساک دستی پارچه ای و ساک دستی برزنتی از استحکام کمتری برخوردار است و به این دلیل گزینه ی مناسبی برای تبلیغات نیست. البته این دیدگاه صحیح نیست و اگر در مرحله ی ساخت ساک دستی دقت کافی صرف شود و جنس چسب مناسب انتخاب شود این محصول استحکام مناسبی خواهد داشت و یک محصول تبلیغاتی مناسب برای شرکت یا فروشگاه شما خواهد بود.

(برای سفارش ساک دستی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید)

(برای مشاهده لیست قیمت و سایزهای کلیک کنید)

 

 

ساخت ساک دستی کاغذی (ساک دستی تبلیغاتی کاغذی)

بخش اول (موارد مورد نیاز)

موارد مورد نیاز برای ساخت یک ساک دستی کاغذی در ادامه بیان شده است اما شما با توجه به سلیقه خود و همچنین مقاومتی که میخواهید این ساک دستی داشته باشد میتوانید المانهای دیگری را انتخاب کنید.

ساخت ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

ما در این نمونه از کاغذ کرافت برای ساخت این ساک دستی کاغذی استفاده کرده ایم اما شما میتوانید از گلاسه با ضحامت های مختلف یا

همچنین کاغذ های فانتزی استفاده کنید.(در مورد های تجاری ساک دستی تبلیغاتی کاغذی که عکس نمونه های آن در بالا آمده است از گلاسه در گرماژ مختلف استفاده شده است که روکش سلفون دارد.)

بند یا روبان که به عنوان دسته استفاده شود که طول این بند نیز بسته به سلیقه شما میتواند تغییر کند. یک خودکار یا مداد ، قیچی ، خط کش و همچنین چسب دیگر موارد لازم ساخت این نمونه ساک دستی کاغذی است. شما همچنین برای زیبایی بیشتر این ساک دستی کاغذی میتوانید طرح مورد نظر خود را روی کار طراحی کنید.

 

بخش دوم (تعیین سایز ساک دستی)

کاغذ انتخابی را برای ساخت این ساک دستی کاغذی با استفاده از خط کش و قیچی به اندازه ۲۴*۳۸ سانتیمتر برش دهید.

 

 

بخش سوم و چهارم (تزئین و طراحی ساک دستی)ساخت ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

ساک دستی خود را با سلیقه خود تزئین کنید. هر طرحی که مد نظر دارید را میتواند بر روی ساک دستی طراحی کنید. این امکان وجود دارد که یک سمت ساک دستی یا هر دو سمت آن طراحی شود.

کاغذ را به صورت افقی قرار دهید.

 

 

 

 

 

 

 

بخش پنجم (آماده سازی بخش انتهایی ساک دستی)

با استفاده از خط کش ۵ سانتیمتر پایین کاغذ را علامت گزاری کنید و از محل علامت گزاری شده تا کنید ، این بخش در نهایت بخش زیرین ساک دستی را تشکیل خواهد داد.

 

 

بخش ششم (مشخص کردن نقاط همپوشانی دو لبه ساک دستی)

نقاط مرکزی لبه بالا و پایین کاغذ ساک دستی را با استفاده از خط کش تعیین کنید. دو لبه کاغذ را روی هم قرار داده و کاغذ را از نقطه مرکزی تا کنید. سمت چپ و راست نقطه مرکزی را به فاصله ۱۳ میلیمتر علامت گزاری کنید. این کار را برای هر دو سمت بالا و پایین کاغذ در حالتی که کاغذ را در حالت افقی قرار داده اید انجام دهید. بعد از این مرحله شما باید ۶ نقطه علامت گزاری شده بر روی کاغذ ساک دستی خواهید داشت که ۳ نقطه از آن در بالا و سه نقطه از آن در انتهای ساک دستی کاغذی قرار دارد.

 

 

 بخش هفتم (چسباندن دو لبه کاغذ ساک دستی)

لبه سمت راست کاغذ ساک دستی را به سمت علامتی که در ۱۳ میلیمتری سمت چپ وسط کاغذ علامت گزاری کرده اید خم کنید و کاغذ را از آن نقطه تا کنید. برای لبه سمت چپ کاغذ هم همین کار را با توجه به علامتی که در سمت راست وسط کاغذ قرار داده اید تکرار کنید. بعد از انجام موارد ذکر شده با استفاه از چسب فصل مشترک دو لبه کاغذ را به هم بچسبانید. قبل از انجام مراحل بعدی صبر کنید تا چسب خشک شده و دو لبه کاغذ مورد استفاده شما برای ساخت ساک دستی کاغذی را به هم متصل کند.

 

 

بخش هشتم و نهم (ایجاد عطف برای ساک دستی)

ساک دستی را برگردانید و ساک دستی را به نحوی قرار دهید که انتها ساک دستی کاغذی به سمت شما قرار بگیرد. از لبه سمت چپ ساک دستی در قسمت بالا با استفاده از خط کش علامتی را در ۲ سانتیمتری قرار دهید و همین کار را برای پشت ساک دستی در پشت علامتی که قبلا قرار داده اید این کار را تکرار کنید و علامتی در ۲ سانتیمتری لبه کاغذ رسم کنید. مراحل توضیح داده شده برای بخش پایین ساک دستی هم تکرار کنید و ۲ علامت را ایجاد کنید. لبه ساک دستی را به داخل خم کنید و علامت را بر روی هم قرار دهید و از نواحی که علامت کرده بودید ساک دستی را تا بکنید. با این کار عطف ۴ سانتیمتری ایجاد خواهد شد. همین مراحل را برای سمت تکرار کنید تا عطف هر ۲ طرف ایجاد شود.

 

 

 

 بخش دهم (آماده سازی بخش انتهایی ساک دستی)

برای ایجاد انتهای ساک دستی همان سمتی را انتخاب کنید که در مراحل قبل خط تایی را در ۵ سانتیمتری پایین ساک دستی کاغذی ایجاد کردیم.

با استفاده از خط کش فاصله ۱۰ سانتیمتری از انتهای ساک دستی را مشخص کنید و ساک دستی کاغذی را از آن ناحیه تا بزنید.

 

 

 بخش یازدهم (چسباندن انتهای ساک دستی)

برای ایجاد انتهای ساک دستی کاغذی میبایست ابتدا لبه های سمت چپ و راست ساک دستی را که در امتداد عطف ساک دستی قرار داد رو به داخل خم بکنیم حال دو بخش دیگر را که با تا شدن سمت چپ و راست ساک دستی به شکل مثلثی در آمده است را مشابه فیلم به سمت داخل خم میکنیم و این دو بخش را با استفاده از جسب به هم می چسبانیم تا انتهای کار بسته شود. قبل از ادامه کار مطمئن شوید که این ۲ بخش به هم چسبیده اند. (برای تقویت بیشتر انتهای ساک دستی کاغذی میتوان بعد از درست کردن انتهای ساک دستی یک مقوا را در کف ساک دستی قرار داد).

 

 

بخش دوازدهم و سیزدهم (ایجاد دستگیره برای ساک دستی)

ساک دستی را بر میگردانیم و در قسمت بالای ساک دستی با استفاده از سوراخ کن یا مداد سوراخ هایی را برای اتصال نخ ایجاد میکنیم. بعد از اتصال بندها ساک دستی آماده استفاده است.

 

 

 

دسته :  زمینه های کاری, ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

دیدگاه ها