ساک دستی برگ سبز

منو

ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

انواع ساک دستی تبلیغاتی ابزاری بسیار موثر در بحث تبلیغات برای انواع کسب و کار ها می باشد. ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای در ابعاد و جنس های مختلف و با چاپ طرح مخصوص سازمان ها و شرکت ها می توانند گزینه ی مناسبی برای نمایشگاه ها ، فروشگاه ها و… جهت تبلیغات و برند سازی باشند.

ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

این محصول دارای مقاومت بالایی است و از همین رو یک هدیه ی تبلیغاتی با دوام به حساب می آید. ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای به عنوان ابزاری برای جابجایی استفاده می شود و همین موضوع اهمیت آن را دوچندان میکند زیرا یک فرد با در دست داشتن محصول تبلیغاتی شرکت شما به نوعی برای شما تبلیغ میکند. به بیان دیگر ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای به نماینده ی شما تبدیل می شود و این موضوع باعث می شود کیفیت و نوع آن اهمیت زیادی داشته باشد .

طراحی ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

طراحی مرحله ی اول آماده سازی ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای است و در واقع همه چیز با طراحی طرح مورد نظر مشتری آغاز می شود. در این مرحله طراح با در نظر گرفتن نیاز های مشتری نمونه ی مناسبی را جهت چاپ طراحی می کند.

چاپ ساک دستی پارچه ای

برای چاپ ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای و طرحی که در مرحله طراحی آماده شده است از چاپ سیلک استفاده می شود که امکان چاپ رنگ های مختلفی از جمله نقره ای و طلایی با توجه به طراحی که آماده شده است را با کیفیت مناسب فراهم می کند.

انواع دوخت

دوخت بخش مهمی از فرایند تولید ساک دستی های تبلیغاتی پارچه ای را تشکیل می دهد که استحکام محصول به این موضوع مربوط می شود. ساک دستی های تبلیغات پارچه ای با توجه به این مرحله در دو نوع ارائه می شوند:

حرارتی(پرسی):

در نوع حرارتی یا پرسی گوشه های محصول با استفاده از دستگاه های خاص با استفاده از حرارت و فشار به یکدیگر متصل می شوند.

دوخت:

در این روش کناره های ساک دستی با استفاده از چرخ خیاطی های صنعتی و به وسیله ی نخ به هم دوخته می شوند. این نوع نسبت به نوع حرارتی(پرسی) از استحکام بالاتری برخوردار است.

از دیگر نمونه های ساک دستی می توان به ساک دستی تبلیغاتی کاغذی و ساک دستی تبلیغاتی برزنتی اشاره کرد که به نوعی رقبای نوع پارچه ای هستند. نوع پارچه ای در مقایسه با انواع دیگر نسبتا قیمت پایین تری دارد، گرچه قیمت دوختی و پرسی نیز متفاوت است.

دسته :  زمینه های کاری, ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

دیدگاه ها