ساک دستی برگ سبز

منو

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

از مجموعه ی ساک دستی تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی برزنتی ( که به بعضی از انواع آن واتر نیز می گویند) یکی از انواع پر طرفدار است. این هدیه ی تبلیغاتی به دلیل استحکام و مقاومت بالا در مقابل آب، نور خورشید و … به صورت گسترده بوسیله ی شرکت ها جهت تبلیغات استفاده می شود. از موارد استفاده ی این محصول در سمینارها و نمایشگاه ها جهت اهدای هدایای تبلیغاتی است و در ابعاد مختلف و با طرح مخصوص شرکت ها و فروشگاه ها و با بهترین کیفیت در این مجموعه تولید می شود. جنس ساک دستی برزنتی در رنگهای مختلفی مانند قهوه ای ,خاکی، سفید، مشکی و … ارائه می شود که طرح های متفاوت بر روی رنگ های مختلف جنس نمود متفاوتی دارد. در نتیجه رنگ جنس باید با توجه به طرح مشتری مشخص شود.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

برای چاپ ساک دستی برزنتی همانند ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای از چاپ سیلک استفاده می شود که کیفیت مناسبی را دارا می باشد و حتی امکان چاپ رنگ هایی مانند نقره ای و زرد را نیز دارد.

ساخت ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

در مرحله ی ساخت، ساک دستی برزنتی با استفاده از چرخ خیاطی های صنعتی دوخته می شود که خود این مسئله در بحث استقامت این محصول بسیار موثر است. بر خلاف ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای، محصول برزنتی نوع ساخت پرسی را ندارد. همانند ساک دستی کاغذی و پارچه ای مرحله ی ساخت در این محصول نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است زیرا ارتباط مستقیمی با استحکام محصول دارد و حتی در مورد ساک دستی برزنتی اهمیت آن دوچندان است زیرا از این نوع برای جابجایی اشیاء سنگین تر استفاده می شود.

همان طور که در بالا گفته شد این هدیه ی تبلیغاتی در مقایسه با دیگر انواع ساک دستی تبلیغاتی مانند ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای و ساک دستی تبلیغاتی کاغذی از لحاظ جنس مقاومت بالاتر و از لحاظ ساخت و دوخت استحکام بالاتری دارد و به همین خاطر قیمت این نوع نیز نسبتا بالاتر است.

(برای سفارش ساک دستی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید)

(برای مشاهده لیست قیمت و سایزهای کلیک کنید)

برخی از نمونه محصولات تولید شده در این مرکز

 

دسته :  زمینه های کاری, ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

دیدگاه ها