ساک دستی برگ سبز

منو

ساک دستی تبلیغاتی با طرح خلاقانه

ساک دستی تبلیغاتی ابزار بسیار موثر در بحث تبلیغات است و انواع این محصولات به صورت گسترده توسط شرکت ها و فروشگاه ها جهت تبلیغات استفاده می شوند. با وجود این که ساک دستی تبلیغاتی اثر گزاری بالایی دارد اما طرح های خلاقانه برای این محصولات می تواند اثر بخشی آن ها را چند برابر کند.در ادامه چند مورد از طرح های خلاقانه ی ساک دستی تبلیغاتی را می بینیم:

۱ – ساک دستی تبلیغاتی Lipton Clear Green Tea bag

ساک دستی کاغذی

این ساک دستی تبلیغاتی که متعلق به شرکت lipton  است به شکل یک چای کیسه ای طراحی شده و یک بسته ی چای سبز نیز در آن قرار داده شده و به عنوان هدیه به خانم هایی که در فروشگاه ها قدم میزدند داده میشده است. این محصول از نوع ساک دستی کاغذی است که با طرح خاصی قالب خورده و ساخته شده است.

 

۲ – ساک د Canon EOS Digital Camera

ساک دستی برزنتی
این محصول تبلیغاتی که مربوط به شرکت canon  است از طرح بسیار زیبا و خلاقانه ای استفاده کرده است. در این طرح، دسته های ساک دستی تبلیغاتی طوری قرار گرفته است که با توجه به طرح چاپ شده مثل این می ماند که بند دوربین از طرح بیرون زده و فرد بند دوربین را در دست گرفته است. این محصول از نوع ساک دستی برزنتی است که یک عکس با کیفیت بالا بر روی آن چاپ شده است.

 

۳ – ساک دستی تبلیغاتی LG Electronics

ساک دستی کاغذی

این هدیه ی تبلیغاتی که متعلق به شرکت LG است همانطور که در عکس می بینید به شکل یکی از مدل های ماشین لباس شویی این شرکت طراحی شده و به خشک شویی ها داده می شده است تا لباس های مشتریان خود را پس از آماده شدن در آن قرار دهند و به مشتریانشان تحویل دهند. این محصول از نوع ساک دستی کاغذی است.

 

۴ – ساک دستی تبلیغاتی ASPE Crime Stories

ساک دستی تبلیغاتی

Pieter Aspe یک نویسنده ی معروف بلژیکی است که کتاب های ژانر جنایی می نویسد و این ساک دستی تبلیغاتی مربوط به کتاب های این فرد است. این ساک دستی به کتاب فروشی هایی داده می شده است که کتاب های این نویسنده را می فروختند. هنگامی که مشتری کتاب های این فرد را خریداری می کرد فروشنده کتاب را در این ساک دستی به مشتری تحویل می داده است.

دیدگاه ها