ساک دستی برگ سبز

منو

ساک دستی تبلیغاتی با طرح خلاقانه ۲

ساک دستی تبلیغاتی با طرح خلاقانه ۲

ساک دستی تبلیغاتی ابزار بسیار موثر در بحث تبلیغات است و انواع این محصولات به صورت گسترده توسط شرکت ها و فروشگاه ها جهت تبلیغات استفاده می شوند. با وجود این که ساک دستی تبلیغاتی اثر گزاری بالایی دارد اما طرح های خلاقانه برای این محصولات می تواند اثر بخشی آن ها را چند برابر کند.در ادامه چند مورد از طرح های خلاقانه ی این محصول را می بینیم:

ساک دستی تبلیغاتی شرکت دایهاتسو

دایهاتسو (Daihatsu) که قدیمی ترین شرکت خودروسازی ژاپن است از این طرح زیبا برای ساخت ساک دستی کاغذی شرکت خود استفاده کرده است. این محصول تبلیغاتی با طرح خاصی قالب خرده و چاپ شده است به گونه ای که دسته ی ساک دستی به صورت بخشی از فرمان خودرو های تولیدی این شرکت است.

 

ساک دستی تبلیغاتی شرکت فولکس واگن

طرح خلاقانه ی بعدی مربوط به یکی از بهترین برند های خودرو سازی یعنی فولکس واگن است. در چاپ و ساخت ساک دستی کاغذی این شرکت تلاش شده که تصویر فردی که دست خود را از پنجره ی خودرو بیرون آورده است برای دیگران تداعی شود. برای رسیدن به این منظور به نکات زیادی در ساخت ساک دستی کاغذی توجه شده است که از جمله ی آنها می توان به قرار دادن یک بند بلند برای ساک دستی و توجه به هماهنگی آن با طرح چاپ شده اشاره کرد.

 

ساک دستی تبلیغاتی با طرح چوب لباسی

این طرح زیبا ترکیب جالب و خلاقانه ای از قالب و چاپ روی ساک دستی است. قسمت دسته ی این ساک دستی عادی قالب خورده و هیچ کاری خاصی روی آن انجام نشده ولی طرح چاپ شده بر روی آن این تصویر را برای حضار تداعی می کند که فرد انتهای چوب لباسی را در دست گرفته است. نکته ی دیگری که در ساخت ساک دستی کاغذی در این شکل می توان به آن اشاره کرد، ساختار کلی این محصول است که به صورت مربع و یا مستطیل نیست و دیواره های آن به سمت داخل مایل است. این مسئله مربوط به بخش ساخت ساک دستی کاغذی است و قالب های خاص برای این کار استفاده می شوند.

ساک دستی تبلیغاتی صلیب سرخ

با اینکه این محصول کاملا معمولی تولید شده، اما طرح زیبا و خلاقانه ای که بر روی این محصول چاپ شده جلوه ی خاصی به آن داده. این ساک دستی مربوط به صلیب سرخ است که اهدای خون را تبلیغ می کند.

دیدگاه ها